Du får gärna kontakta oss som driver den här bloggen om du har några frågor eller funderingar.

Pia Albertsson, 073 – 982 29 05, förskoleklass
pia.albertsson@piltradsskolan.se

Christa Ndayishimiye, åk 1 (073 – 982 29 06)
christa.ndayishimiye@piltradsskolan.se

Yesenia Parsi, åk 2 (073 – 982 29 06)
yesenia.parsi@piltradsskolan.se

Heléne Gärdeborn, åk 3 (073 – 982 29 06)
helene.gardeborn@piltradsskolan.se

Lisa Carlson, resurs
simon.tiefenthal@piltradsskolan.se

Sofia Güclü Nordin, speciallärare
sofia.nordin@piltradsskolan.se

Teodora Gorges (mammaledig)
teodora.gorges@piltradsskolan.se

Åsa Karlsson, fritids (073 – 982 29 09)
asa.karlsson@piltradsskolan.se

Sasâ Pavlovic, fritids (073 – 982 29 09)
sasa.pavlovic@piltradsskolan.se

Sara Bergroth, 073 – 982 29 06 (speciallärare mattematik)
sara.bergroth@piltradsskolan.se